Často kladené otázky


1. Pokud mám zajem o nějaký kurz, jaký je postup?

Je potřeba zjistit, zda v pozadovaném termínu je místo a zda je ten kurz pro Vás vhodný. Máte možnost sjednat s námi schůzku a vše vyřídit osobně nebo na vyžádání Vám emailem zašleme test, který pak vyhodnotíme a navrhneme další postup.

2. Jaké učebnice použiváte?

V každém kurzu je použivána jedna učebnice a doplňkové materiály. Tato věc bude s Vámi projednánai, aby nabízené materiály svou metodou Vám vyhovovaly.

3. Kdy kurzy začinají?

Pevné termíny neexistují. Kurzy běží kontinuálně. Nemusíte čekat na školní rok. Začít můžete ihned!

4. Jak je to s placením? Kdy musím uhradit výuku?

Poté co se rozhodnete pro konkrétní kurz a termín, máte jednu hodinu na odzkoušení jako ukázkovou. V případě, že způsob výuky Vám bude vyhovovat, uzavře se smlouva a zaplatite celé kurzovné.

5. Proč je to levné?

Je pravda, že díky optimálnímu podnikatelskému modelu jsme ušetřeny zbytečných nákladů, jako například DPH, daň z příjmu právnických osob, neefektivní využití pronajatých prostor. Kromě toho, vyučující lektoři jsou spoluvlastníky školy a tak dochází ke značným úsporám, které se promítají do cen výuky.

6. Jak dlouho potrvá než se naučím cizí jazyk?

Nastane to ve chvíli, kdy není možné, abyste se nenaučil/a. Pokud se podíváte
do předmluvy v jakékoliv učebnici cizího jazyka, zjistíte, co od Vás bude potřeba: zásadní je setrvat a odhodlání vydržet, pravidelná docházka v kurzu i samostudium doma, ideálně denně. Nevěřte krásným slibům, že Vás někdo za 2 měsíce naučí mluvit.

7. Může být kurzovné vráceno?

Faktem zaplacením kurzovného se má za to, že navržený na zkušební hodině model výuky Vám vyhovuje a že o daný kurz máte vážný zájem. My, na druhou stranu, se zavazujeme poskytnout Vám výuku v dohodnutém rozsahu a dohodnutým způsobem. Kurzovné se nevrací. V případě náhlé dlouhodobé nemoci nebo jiné nepříznivé životní situace, vyjdeme Vám vstříc a nenavštívené hodiny můžete vybrat v jiném termínu nebo jiným způsobem, například formou individuální výuky.

8. Jak můžu zaplatit?

Platbu lze provést v českých korunách hotově nebo bankovním převodem.